تلویزیون

تعمیرات تخصصص تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در کرمانشاه

مختصری در مورد مرکز تعمیر تلویزیون دیجی غرب

دیجی غرب ، مرکز تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و oled با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی تلویزیون ، همچنین با بهره مندی از افراد متخصص و کاردان در زمینه تعمیرات تلویزیون با انواع مختلف ، و آشنایی کامل با تمام مشکلات و همچنین قطعات در برند های مختلف ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین در محل و یا منزل شما می باشد .
از وجه تمایز این مجموعه می توان به این موارد اشاره نمود که عبارتند از :
* استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در زمینه تعمیر و یا تعویض قطعات
* تسلط کامل کارشناسان و تکنسین ها بر تمام انواع مدل ها تلویزیون
* سرعت روند انجام تعمیر تلویزیون
* قیمت عادلانه و منصفانه تعمیرات
* مجهز بودن به تجهیزات و دستگاه ها به روز در زمینه تعمیر تلویزیون

مرکز دیجی غرب به دلایل گفته شده در بالا به یکی از تخصصی ترین ،پیشرفته ترین و قابل اعتماد ترین مراکز در زمینه تعمیر تلویزیون شناخته شده است . مجموعه دیجی غرب علاوه بر ارائه خدمات رسانی در شهرستان : کرمانشاه ، بیستون ، صحنه ، اسلام آباد ، سرپل ذهاب ، قصره شیرین و … همچنین استان همدان و ایلام را دارد .و لازم به ذکر است که این روند د سریع ترین زمان ممکن قابل انجام می باشد . همچنین به دلیل دارا بودن چندین شعبه در سطح شهر و شهرستان های اطراف این امر در اسرع وقت انجام می گیرد .همچنین لازم به ذکر است کارشناسان همراه با قطعات مورد نیاز تلویزیون شما به محل اعزام می گردند .

تعمیر تلویزیون در منزل

همانطور که میدانید تعمیر تلویزیون کار پیچیده ای می باشد که تنها باید توسط افراد متخصص و کار بلد انجام گیرد . چون کوچکترین خطایی باعث آسیب رسیدن به قطعات ویژه پنل یا صفحه نمایش می شود . از آنجایی که در جریان هستید جا به جایی تلویزیون امری دشوار می باشد . و اینکه اگر مشکلی برای تلویزیون پیش بیاید این نگرانی به وجود می آید که چگونه تلویزیون را به مراکز تعمیر ‌و یا نمایندگی ها ببرید .مرکز دیجی غرب به دلیل آسایش و رفاه حال شما عزیزان ، همچنین صرفه جویی در زمان و روند تعمیر تلویزیون ، تعمیر در منزل را برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته است . این روش که یکی از پردرخواست ترین روش های تعمیر می باشد مورد استقبال اکثر کاربران قرار گرفته است . شما عزیزان می توانید در صورت بروز مشکلی در دستگاه تلویزیون خود ، با مراجعه به سایت مرکز تعمیرات تخصصی دیجی غرب و از طریق راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و نسبت به تعمیر درخواست خود اقدام نمایید . در صورتی که با شماره های ما تماس بگیرید همکاران ما نسبت به تکمیل فرم در خواست تعمیر تلویزیون شما اقدامات لازم را انجام داده و فرم درخواست شما را تکمیل می کنند .

مشکل به وجود آمده و مدل تلویزیون اطلاعات اصلی می باشند که لازم است شما در فرم در خواست خود ثبت نمایید . بعد از تکمیل فرم درخواست ، همکاران ما آن را به کارشناسان و تکنسین متخصصی که به محل سکونت شما نزدیک است ارجاع می دهند . کارشناسان ما بنابر مدل و مشکل اعلامی توسط شما متوجه مشکل شده و همراه تجهیزات و قطعات مورد نیاز تلویزیون ، به محل مورد نظر شما آمده و بررسی های لازم را انجام می دهند . کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل بوجود آمده اگر تنها ایراد در همان قطعه باشد آن را تامیر و در صورتی که منشا مشکل از قطعات دیگر باشد آنها را نیز بررسی نموده و بهد ا  توضیحات و پاسخگویی به تمام سوالات شما ، همچنین برآورد و هزینه تعمیر ، با مشورت شما نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام می نمایند .

توصیه ما به شما عزیزان این می باشد که در صورت بروز حتی کوچکترین خطایی در تلویزیون خود ، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا از مشکلات جدی ،که قرار است پیش بیاید جلوگیری به عمل آورید . تعمیر زود هنگام علاوه بر هزینه های مقرون به صرفه تعمیرات موجب این می شود که اختلال بوجود آمده در یک قطعه به الباقی قطعات دیگر تلویزیون سرایت نکند .

روند تعمیر انواع تلویزیون در شرکت تعمیراتی دیجی غرب

در این بخش از مقاله به روند تعمیر تلویزیون توسط شرکت تعمیراتی دیجی غرب خواهیم پرداخت .
پردرخواست ترین نحوه تعمیر تلویزیون تعمیر در منزل می باشد بدین صورت که شما کاربران گرامی در صورت به وجود آمدن اختلال در عملکرد تصویر تلویزیون یا صدا و یا کل تلویزیون با شماره های ثبت شده در سایت دیجی غرب و راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر تعمیر تلویزیون را ثبت می نمایید.این درخواست به کارشناسان و متخصصین تعمیر تلویزیون که به محل سکونت شما نزدیک هستند ارجاع داده می شود.کارشناسان ما با شما تماس گرفته و طبق ساعت مشخصی با هماهنگی شما در محل ثبت شده در درخواست حاضر می شوند.

روش های دیگری که شما می توانید بابت تعمیر تلویزیون خود از طریق این مرکز اقدام نمایید بدین صورت میباشد:

-مراجعه حضوری:
بدین روال که از طریق مراجعه به سایت و بررسی آدرس مراکز و شعبات،نزدیک ترین مرکز به محل سکونت خود را انتخاب کنید.و تلویزیون خود را به آنجا برده و نسبت به تعمیر تلویزیون خود اقدامات لازم را انجام دهید.همکاران ما در صورت تحویل تلویزیون رسیدی مبنی بر دریافت تلویزیون به شما می دهند.تمام اقدامات لازم بابت تعمیر تلویزیون شما در آن مر‌کز صورت می گیرد.بعد از اتمام عملیات تعمیر با شما تماس گرفته و نسبت تحویل تلویزیون به شما هماهنگی های لازم انجام می گیرد.

-روش دیگر ثبت درخواست در سایت دیجی غرب میباشد.بدین صورت که با مراجعه اینترنتی به سایت و ثبت درخواست از طریق گزینه تعمیر درخواست تلویزیون خود اقدام نمایید.همکاران ما بعد از بررسی درخواست با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

ضمنا لازم به ذکر است که تمام خدمات انجام گرفته توسط این مرکز دارای ۶ماه ضمانت نامه کتبی می باشد،که بعد از تعمیر توسط کارشناس و تکنسین تعمیر کننده به شما ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *